Kowsarsport

پکیج یکساله مجموعه سونا

با یکبار پرداخت، به مدت یکسال به همراه همه اعضای خانواده عزیزتان می تواندید به طور نامحدود از همه امکانات مجتمع تفریحی ورزشی کوثر شیراز استفاده کنید.

Image

الان برای ارتقاء سبک زندگی تصمیم بگیر

سونا خشک و بخار فواید و مزایایی برای بدن دارند که لاغری و زیبایی پوست در صدر آنها قرار دارد. سونا برای تناسب اندام و از بین بردن عفونت های بدن با افزایش حرارت عمل می کند.
هنگام حضور در سونا، راههای تنفسی بازتر می شوند. تنفس بهتر و راحت تر انجام می شود و میزان دریافت اکسیژن بیشتر می شود به دلیل تغییرات سریع درجه حرارت، انعطاف پذیری عروق بهبود می یابد.
سونا دردهای رماتیسمی را تسکین می دهد و لازم است دست کم یک بار در هفته به سونا رفت.
سونا درمانی باعث افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی به اندام های مختلف بدن از جمله ریشه موها شده و خاصیت ارتجاعی رگ ها را افزایش می دهد.
آرامش اعصاب و ریلکس بودن، گام اول در درمان تمامی بیماری هاست، سونا بدن را قادر می سازد بیشتر استراحت و خود را برای درمان و بازسازی آماده نماید. یکی از علل دخیل در ریزش مو داشتن استرس زیاد می باشد و سونا کمک شایانی به آرام سازی سیستم اعصاب مرکزی می نماید.

یک بار ثبت نام کن

کارت عضویت رو دریافت کن!

در زمان دلخواه میتونی از همه امکانات مجموعه سونا استفاده کنی

Image
Image
بهترین هدیه به خودت

آرامش را به زندگیت دعوت کن

آرامش اعصاب و ریلکس بودن، گام اول در درمان تمامی بیماری هاست، سونا بدن را قادر می سازد بیشتر استراحت و خود را برای درمان و بازسازی آماده نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید

پکیج یکساله سونا

فرصت رو از دست نده و همین الان با بخش پذیرش مجموعه تفریحی ورزشی پارک آبی کوثر تماس بگیر. ما بهترین پیشنهاد رو برات داریم.

شماره تماس : 07136334700

با ما تماس بگیرید
آرامش
98%
نشاط فردی
95%
سلامت روانی
98%
سلامت و شادابی جسمی
95%