Kowsarsport

پکیج یکساله خانواده

با یکبار پرداخت، به مدت یکسال به همراه همه اعضای خانواده عزیزتان می توانید با شرایط فوق العاده از همه امکانات مجتمع تفریحی ورزشی کوثر شیراز استفاده کنید.

Image

الان برای ارتقاء سبک زندگی تصمیم بگیر

در این پکیج به راحتی می تونی با یک بار پرداخت، به همراه همه اعضای خانواده ات به مدت یکسال از همه امکانات مجموعه ما، استفاده کنی.
این یعنی اینکه درب کلیه امکانات تفریحی، ورزشی و آموزشی این مجموعه همیشه به روی شما و خانواده عزیزت بازه. شما مهمون مجموعه تفریحی ورزشی کوثر نیستی بلکه خودت میزبانی. این امکان فوق العاده، باعث میشه سبک جدیدی از زندگی را تجربه کنید. ورزش روزانه و منظم و استفاده از بهترین امکانات ما موجب میشه نشاط و شادی در همه لحظات زندگی تون جاری باشه و استرس ها و دردهای روحی و جسمی دیگه جایی در بین شما نداشته باشه. بدون شک این شادی و نشاط مستمر اثر خودشو در همه جوانب زندگی تون نشون میده. .

برای چنین تغییر بزرگی آماده هستین؟ کافیه فقط این پکیج رو خریداری کنید و از مزایای فوق العاده اش بهرمند بشین.

یک بار ثبت نام کنید

کارت عضویت به تعداد اعضای خانواده دریافت کنید

هر عضو خانواده، فقط با ارائه کارت عضویت خودش، در زمان دلخواهش میتونه از امکانات مجموعه استفاده کنه

Image
Image
بهترین هدیه به اعضای خانواده

ورزش را به بخش جدایی ناپذیر زندگی تون تبدیل کنید

ورزش های مفرح آبی، اگر به عادتی روزانه تبدیل بشن براتون دنیایی از آرامش، نشاط و سلامتی رو به ارمغان میارن. وقتی این آرامش و نشاط در زندگی همه اعضای خانواده تعریف بشه، بدون شک کانون خانواده شما همواره شاد، گرم، صمیمی و پر از حس زندگی خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید

پکیج یکساله خانواده

فرصت رو از دست ندید و همین الان با بخش پذیرش مجموعه تفریحی ورزشی پارک آبی کوثر تماس بگیرید. ما بهترین پیشنهاد رو براتون داریم.

شماره تماس : 07136334700

با ما تماس بگیرید
آرامش
98%
نشاط فردی
95%
سلامت روانی
98%
سلامت و شادابی جسمی
95%